Službeni internet portal Varaždinska županija

U Varaždinskoj županiji jedan novi slučaj zaraze koronavirusom

OBJAVLJENO 27.07.2020.

U posljednja 24 sata u Varaždinskoj županiji zabilježen je jedan novi slučaj zaraze koronavirusom.

Riječ je o ženskoj osobi srednjih godina, blage kliničke slike, s poznatim izvorom zaraze, a liječi se kod kuće. U istom razdoblju jedna nova osoba se oporavila, tako da je u Varaždinskoj županiji i dalje sedam aktivnih slučajeva zaraze koronavirusom.
S obzirom da je jedna dodatna osoba hospitalizirana, na liječenju u  Općoj bolnici Varaždin se sada nalaze dvije osobe, a njih petero je izolirano kod kuće i pod aktivnim su zdravstvenim nadzorom infektologa.

Od početka pojave koronavirusa ovo je 60. evidentirani slučaj zaraze, a 10 osoba se Varaždinskoj županiji dodatno pripisuje zbog prijavljenog mjesta prebivališta.

NAJČITANIJE NOVOSTI