Službeni internet portal Varaždinska županija

Održano Županijsko natjecanje iz engleskog jezika

OBJAVLJENO 22.02.2017.

Na jučer održanom Županijskom natjecanju iz engleskog jezika sudjelovalo je 38 osnovnoškolaca i 42 srednjoškolca iz Varaždinske županije.

Učenici osnovnih škola natjecali su se samo u kategoriji osmih razreda, a najbolja je bila Leonarda Kiš iz VI. OŠ Varaždin.

Srednjoškolci su se natjecali u kategorijama 2. i 4. razreda koje su podijeljene na učenike gimnazija i ostalih srednjih škola. Među gimnazijalcima, najbolji su bili učenici Prve gimnazije Varaždin: Lucija Fajt u kategoriji učenika 2. razreda i Arian Peharda u kategoriji učenika 4. razreda. Od učenika ostalih srednjih škola, najviše znanja o engleskom jeziku među učenicima 2. razreda pokazao je Petar Tomorad iz Srednje škole Novi Marof, a među maturantima Ervin Vanjek iz Elektrostrojarske škole Varaždin.

NAJČITANIJE NOVOSTI