Službeni internet portal Varaždinska županija

Održana Županijska natjecanja iz geografije

OBJAVLJENO 27.02.2017.

Završena su i Županijska natjecanja iz geografije za učenike osnovnih i srednjih škola s područja Varaždinske županije.

Među osnovnoškolcima, u kategoriji 5. razreda najbolja je bila Tea Težak iz III. OŠ Varaždin, u kategoriji učenika 6. razreda Borna Krog iz OŠ „Gustava Krkleca“ Maruševec, u kategoriji učenika 7. razreda Marta Majcen iz OŠ Šemovec, a u kategoriji učenika 8. razreda  Marija Magdalena Koprek iz III. OŠ Varaždin.

Lovro Štefan iz Prve gimnazije Varaždin bio je najbolji u kategoriji 1. razreda učenika srednjih škola, Mihaela Slunjski iz Druge gimnazije u kategoriji 2. razreda, Ilija Srpak iz Prve gimnazije Varaždin u kategoriji 3. razreda, a  Valentina Vuradin iz Srednje škole Novi Marof u kategoriji učenika 4. razreda srednjih škola.

NAJČITANIJE NOVOSTI