Službeni internet portal Varaždinska županija

Međužupanijsko natjecanje iz filozofije i logike

OBJAVLJENO 06.03.2017.

Najbolji logičari sa školskih natjecanja u srednjim školama Varaždinske, Međimurske, Krapinsko-zagorske i Koprivničko-križevačke županije na međužupanijskom natjecanju u Varaždinu odmjerili su snage u dvije kategorije: u kategoriji A bili su učenici prirodoslovno-matematičkih gimnazija, a u kategoriji B učenici 3. i 4. razreda svih ostalih srednjih škola. U kategoriji A najbolji je bio Josip Kelava iz Prve gimnazije Varaždin, a u kategoriji B Benjamin Taourirt iz Srednje škole Ivanec.

Uz međužupanijsko natjecanje iz logike, održano je i međužupanijsko natjecanje iz filozofije na kojem su se natjecali učenici završnih razreda srednjih škola. Najbolji među njima bio je Matija Benić iz Prve gimnazije Varaždin.

NAJČITANIJE NOVOSTI