Službeni internet portal Varaždinska županija

Županijski adresar

KONTAKT BROJEVI

PORTA
T: 042 390 500
T: 042 390 501

 

VODOTORANJ
Vrazova 4, VARAŽDIN

PORTA
T: 042 394 134

 

Upravni odjel za poslove skupštine i župana

Golubić Horvat Ivana, pročelnica
390-564
ivana.golubic-horvat@vzz.hr

Skoko Renata
390-554
renata.skoko@vzz.hr

Vesna Vukšić
390-525
vesna.vuksic@vzz.hr

Golub Romina
390-561
romina.golub@vzz.hr

Pajtlar Tomislav
390-556
tomislav.pajtlar@vzz.hr

Margetić Slatki Vesna
390-506
vesna.margetic-slatki@vzz.hr

Borovec Ivana
390-507
ivana.borovec@vzz.hr

Popović Kovačić Renata
390-555
renata.popovic-kovacic@vzz.hr

Flegar Ljerka
390-503
ljerka.flegar@vzz.hr

Novoselec Gordana
390-526
gordana.novosel@vzz.hr

Meštrić Natalija
390-560
natalija.mestric@vzz.hr

Kozulić  Biserka
390-559
biserka.kozulic@vzz.hr

Lukavečki Mladen
394-110
mladen.lukavecki@vzz.hr

Krznar Miroslav             
394-227
miroslav.krznar@vzz.hr

Šestak Vedran
390-519
vedran.sestak@vzz.hr

Koledić Jurica
jurica.koledić@vzz.hr

Vojnović Dejan, vozač

Pintarić Ivan, vozač

Skupnjak Darko, domar

Magić Florijan, kurir

 

Upravni odjel za gospodarstvo i europske poslove

Jakopović Mladen, pročelnik
390-522
mladen.jakopovic@vzz.hr

Križan Breljak Larisa
390-576
larisa.krizan-breljak@vzz.hr

Biškup Ivan
390-541
ivan.biskup@vzz.hr

Kruhoberec Marijana
390-546
marijana.kruhoberec@vzz.hr

Martak Petra
390-535
petra.martak@vzz.hr

Zuber Maja
390-590
maja.zuber@vzz.hr

Bednarek Mario
394-249
mario.bednarek@vzz.hr 

Čelan Sanja
394-116
sanja.celan@vzz.hr

Čus Rozinkranc Martina
394-201
martina.cus-rozinkranc@vzz.hr

Hlebec  Valentina
394-200
valentina.hlebec@vzz.hr

Jarmić Tomislav
394-249
tomislav.jarmic@vzz.hr

Klečina Ante
394-252
ante.klecina@vzz.hr 

Kolar Dubravka
394-200
dubravka.kolar@vzz.hr 

Levačić Darko
394-252
darko.levacic@vzz.hr 

Potkonjak Martina
394-201
martina.potkonjak@vzz.hr

Purić Draženka
394-218
drazenka.puric@vzz.hr

Travančić Jadranka
394-256
jadranka.travancic@vzz.hr

Kanjir Zlatko
611-022
zlatko.kanjir@vzz.hr

Plantak Ana
306-401
ana.plantak@vzz.hr

Car Matišić Martina
770-915
martina.car-matisic@vzz.hr

Rogar Jelica
390-536
jelica.rogar@vzz.hr

 

Upravni odjel za poljoprivredu i ruralni razvoj

Vincek Dragutin, pročelnik
042/390-579
dragutin.vincek@vzz.hr

Banfić Tanja
042/390-582
tanja.banfic@vzz.hr

Vresk Jasna
042/390-580
jasna.vresk@vzz.hr

Šinko Sanja
042/390-577
sanja.sinko@vzz.hr

Premec Žaklina
042/390-581
zaklina.premec@vzz.hr

 

Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo i zaštitu okoliša

Miočić Slađana, pročelnica
sladjana.miocic@vzz.hr
042/660-320

Sačić Mario
mario.sacic@vzz.hr
042/660-328

Bedenicki Gordana
gordana.bedenicki@vzz.hr
042/629-472

Marković Biljana
biljana.markovic@vzz.hr
042/660-327

Kocijan Ana Marija
anamarija.kocijan@vzz.hr
042/629474

Ljubek Breški Kristina
kristina.ljubek-breski@vzz.hr
042/660-321

Nemeti Ivan
ivan.nemeti@vzz.hr
042/629-475

Šešet Nevenka
nevenka.seset@vzz.hr
042/660-326

Sokolić Tomislav
tomislav.sokolic@vzz.hr
042/629-473

Dukši Ivana
ivana.duksi@vzz.hr
042/660-324

Horvat Elvis
elvis.horvat@vzz.hr
042/660-324

Franka Prevedan
franka.prevedan@vzz.hr
042/660-323

Kokot Draženka
draženka.kokot@vzz.hr
042/629-470

Detelj Darko
darko.detelj@vzz.hr
042/660-326

Bedeković Željko
zeljko.bedekovic@vzz.hr
042/629-472

 

Ispostava Novi Marof

Ficko Tatjana
tatjana.ficko@vzz.hr
042/659-093

Bival Slobodan
slobodan.bival@vzz.hr
042/659-092

Pizek Damir
damir.pizek@vzz.hr
042/659-092

Šanjek Zoran
zoran.sanjek@vzz.hr
042/659-093

Sinčić Anita
anita.sincic@vzz.hr
042/659-091

 

Ispostava Ivanec

Ereiz Martina
martina.ereiz@vzz.hr
042/659-060

Herceg Marko
marko.herceg@vzz.hr
042/659-062

Kozulić  Dražen
drazen.kozulic@vzz.hr
042/781-102

Petrinjak Ljubica
ljubica.petrinjak@vzz.hr
042/659-063     

Koren Goran
goran.koren@vzz.hr
042/659-061

 

Ispostava Ludbreg

Šagi Dražen
drazen.sagi@vzz.hr
042/659-053

Gordana Bednjanić
gordana.bednjanic@vzz.hr
042/659-050

Kotolenko Denis
denis.kotolenko@vzz.hr
042/659-050

Filip Vedran
vedran.filip@vzz.hr
042/659-051

 

Upravni odjel za prosvjetu, kulturu i sport

Huđek Miroslav, pročelnik
042/390-542
miroslav.hudjek@vzz.hr

Herceg Sanja
042/390-513
sanja.herceg@vzz.hr

Robert Kelemen
390-514
robert.kelemen@vzz.hr

Cesar Aleksandra
042/390-540
aleksandra.cesar@vzz.hr

Jović Irena
042/390-512
irena.jovic@vzz.hr

Kelemenić Sandra
042/390-547
sandra.kelemenic@vzz.hr

Kranjčić Romana
042/390-584
romana.kranjcic@vzz.hr

Ladić Fischer Silvija
042/390-511
silvija.ladic-fischer@vzz.hr

Makaj Kefelja Renata
042/390-509
renata.makaj-kefelja@vzz.hr

Pačalat Kristina
042/390-516
kristina.pacalat@vzz.hr

Patekar Lidija
042/390-533
lidija.patekar@vzz.hr

Rogina Vesna
042/390-545
vesna.rogina@vzz.hr

Sinković Mladen
042/390-544
mladen.sinkovic@vzz.hr

Tomašek Biserka
042/390-517
biserka.tomasek@vzz.hr

 

Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu skrb, civilno društvo i hrvatske branitelje

Božić Ljubica, pročelnica
042/394-101
ljubica.bozic@vzz.hr

Brđanović Edit
042/312-992
042/312-992
edit.brdjanovic@vzz.hr

Fulir Zvjezdana
042/394-204
zvjezdana.fulir@vzz.hr

Geček Diana
042/312-982
042/312-982
diana.gecek@vzz.hr

Horvat Lovorka
042/394-113
lovorka.horvat@vzz.hr

Husnjak Renata
042/394-203
renata.husnjak@vzz.hr

Javor Mateja
042/394-203
mateja.javor@vzz.hr

Korade Marko
042/394-292
marko.korade@vzz.hr

Majhen Darko
042/394-113
darko.majhen@vzz.hr

Sever Cafuk Andrea
042/394-204
andrea.sever-cafuk@vzz.hr

Šantek Snježana
042/394-278
snjezana.santek@vzz.hr

Šegović Elvis
042/312-991
042/312-991
elvis.segovic@vzz.hr

Trojko Marija
042/394-216
marija.trojko@vzz.hr

Tunjić Stipo
042/394-247
stipo.tunjis@vzz.hr

Vera Biljan
042/394-278
vera.biljan@vzz.hr

 

Upravni odjel za proračun i javnu nabavu

Brezovec Klaudija, pročelnica
042/390-548
klaudija.brezovec@vzz.hr

Prašnički Tina
042/390-518
tina.prasnicki@vzz.hr

Ivančević Marina
042/390-531
marina.ivancevic@vzz.hr

Kurečić Zdenka
042/390-550
zdenka.kurecic@vzz.hr

Novoselec Nikolina
042/390-549
nikolina.novoselec@vzz.hr

Šambar Ana
042/390-552
ana.sambar@vzz.hr

Vitez Višnja
042/390-550
visnja.vitez@vzz.hr

Vrtar Adela
042/390-551
adela.vrtar@vzz.hr

Žitnjak Senka
042/390-531
senka.zitnjak@vzz.hr

 

Upravni odjel za opću upravu

Plukavec Miljenko, pročelnik
042/394-108
miljenko.plukavec@vzz.hr

Bogović Mirjana
042/394-219
mirjana.bogovic@vzz.hr

Borak-Jaklin Romana
042/394-116
romana.borak-jaklin@vzz.hr

Ferenčić Irena
042/394-219
irena.ferencic@vzz.hr

Grđan Zvjezdana
042/394-272
zvjezdana.grdjan@vzz.hr

Habunek Renata
042/394-275
renata.habunek@vzz.hr

Horvat Ivančica
042/394-207
ivancica.horvat@vzz.hr

Kararić Biserko
042/394-275
biserko.kararic@vzz.hr

Kokotec-Lovrek Vladimir
042/394-275
vladimir.kokotec-lovrek@vzz.hr

Kovač Anđelka
042/394-202
andjelka.kovac@vzz.hr

Krznar Martina
042/394-275
martina.krznar@vzz.hr

Marčetić Pavle
042/394-239
pavle.marcetic@vzz.hr

Matijašec Ivanka
ivanka.matijasec@vzz.hr

Nonković Dubravka
042/394-233
dubravka.nonkovic@vzz.hr

Petrus Valentina
042/394-291
valentina.petrus@vzz.hr

Pizek Ivana
042/394-244
ivana.pizek@vzz.hr

Skupnjak Nikolina
042/394-272
nikolina.skupnjak@vzz.hr

Šenbaum Kruno
042/394-239
kruno.senbaum@vzz.hr

Tkalčec Bolčević Danijela
042/394-220
danijela.tkalcec-bolcevic@vzz.hr

Tuđan Ljiljana
042/394-233
ljiljana.tudjan@vzz.hr

Vitez Sandra
042/394-294
sandra.vitez@vzz.hr

Vrček Tiha
042/394-291
tiha.vrcek@vzz.hr

Vugrinec Željka
042/394-244
zeljka.vugrinec@vzz.hr

 

ISPOSTAVA IVANEC                                                                                                      

Dubravec Milena
042/782-106
042/782-106
milena.dubravec@vzz.hr

Malogorski Nevenka     
042/781-122
nevenka.malogorski@vzz.hr

Pernek Anela
042/782-106
anela.pernek@vzz.hr

 

ISPOSTAVA LUDBREG                                                                                                  

Gotić Ljiljana
042/810-984
ljiljana.gotic@vzz.hr

Matijašec Liljana
042/306-401
042/306-402
liljana.matijasec@vzz.hr

Vuković Nevenka
042/810-990
nevenka.vuković@vzz.hr

 

ISPOSTAVA NOVI MAROF                                                                                                         

Jenkač Lidija
042/613-534
lidija.jenkač@vzz.hr

Plavec Božica
042/611-471
bozica.plavec@vzz.hr

Prepeljanić Natalija
042/611-022
natalija.prepeljanic@vzz.hr

 

Služba za unutarnju reviziju

Vereš Anica, pročelnica
042/394-119
anica.veres@vzz.hr

Hajdinjak Martin
042/394-102
martin.hajdinjak@vzz.hr

 

Matični uredi

BREZNIČKI HUM

Plavec Božica
042/618-228
042/618-073
bozica.plavec@vzz.hr

BEDNJA

Vukovski Marijana
042/796-303
042/796-303
marijana.vukovski@vzz.hr

CESTICA

Nonković Dubravka
042/724-245
042/724-245
dubravka.nonkovic@vzz.hr

KLENOVNIK

Vukovski Marijana
042/763-405
042/763-537
marijana.vukovski@vzz.hr

LEPOGLAVA

Vukovski Marijana
042/791-613
042/791-627
marijana.vukovski@vzz.hr

PETRIJANEC 

Tuđan Ljiljana
042/714-262
042/714-262
ljiljana.tudjan@vzz.hr

TURČIN

Kovač Anđelka
042/651-105
042/207-626
andjelka.kovac@vzz.hr

VINICA

Grđan Zvjezdana
042/722-121
042/722-121
zvjezdana.grdjan@vzz.hr

VARAŽDINSKE TOPLICE

Jenkač Lidija
042/633-215
042/633-215
lidija.jenkac@vzz.hr